Teknik ServisHizmetimiz

Türkiye ve Dünyada geneline inşaat sektörüne satmış veya kiralamış olduğu makineler’in her türlü teknik servis,tamirat,yedek parça hizmeti ve desteğini güvenle sağlayan Kule Vinç,eğitimli ve deneyimli satış sonrası ekibi ile hem yurtiçi hem de yurtdışında 7 gün 24 saat başarı ile hizmet vermektedir. Montaj, Demontaj, Revizyon (Kumlama - Boyama - Elektrik - Mekanik Ağır Bakım) gibi hizmetleride vermekte olan Kule Vinç , ayrıca inşaat sektöründeki firmaların kendilerine ait olan makinelerinin de, teknik servis ve yedek parça desteğini sağlamaktadır.

YER TESPİT

Alanında uzman personellerimiz tarafından olan montajı yapılacak kule vinç model ve teknik özeliklerine göre zemin beton projesine ve imalat saha durumuna ayrıca yürüyüş hattı belirlenmesi konusunda teknik destek vermektedir.

DEPLASMAN

Aynı proje sahası içinde en çabuk ve hızlı şekilde kule vinçlerin sökülerek farklı yere taşınmasına denir. İş süresi bir aksilik olmadığı sürece (işveren tarafından talep edilen techizat ve makina temin edilmesinden itibaren) ortalama 2-3 gün.

YÜKSELTME, YÜRÜTME

Ayrıca kule vinç’lerde yükseltme, yürütme işleri personellerimiz tarafından hızlı ve güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Çözülemeyecek hiç bir sorun yoktur.

MONTAJ

Her marka ve model kule vinç kurulunda ve ayrıca 10 yaşın üstünde olan makinalarda temin edilemeyen parçaların tasarımı ve imalatının yapılarak sorunsuz ve güvenle çalışır bir hale getirmek..

DEMONTAJ

İmalatı bitmiş proje sahalarında makinanın (kule vinç) sökülmesi ve gerekli güvenlik önlemleri alınarak tırlarla firmamızın makina parklarına sevkiyatı..

PERİYODİK BAKIM, ONARIM

Demontaj sonrasında kule vinçler şirketimiz atölyelerine alınarak elektrik pano (isteğe bağlı modernizasyon plc) kabin, motor, dişliler, halatlar ve tüm oynar aksamların kontrolleri ve bakımları yapılır.

7/24 DESTEK, SERVİS

Size nasıl yardımcı olabiliriz? Kule Vinç, elektrik makina olarak temel prensiplerimizle temel ihtiyaçlarınızın buluştuğu her konuda sizlere hizmet vermeye hazırız. 7/24 servislerimizle kalıcı ve kesin çözümler sunarak bizler sizlere güvenli hizmet vermek istiyoruz.Bizlere ihtiyaç duyduğunuz anda, tecrübe ve bilgi birikimimizi, en Tecrübeli personelimizle, en modern yöntemlerle hizmetinize sunuyoruz..

Kule Vinç